Part No:DSPSC0700+
The stock status is Low Stock
Low Stock
Items that support this product
Product Information
Crosswater - Design Wet Room Screen - 700mm - DSPSC0700+
Product details
  • Brand - Crosswater
  • Product - Shower Side Panel
  • Width - 700mm, Height - 1950mm
  • Adjustment - 675-690mm (642-657mm when used as a Walk In Panel)
  • 15mm adjustment for easy fitting
  • 8mm glass fixed panel